Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy

08:48, 19.09.2022 strony Aktualizacja: 11:06, 19.09.2022

W niedzielę (18.09.) zakończył się turniej międzyszkolny, który wyłonił mistrzów Głogowa. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy 4-6, szkoły podstawowe klasy 7-8, szkoły ponadpodstawowe.

W kat. szkół podstawowych klas 4-6: wygrali Alensander Najgebauer z Karol Zajkowskim z SP 7.

W kat. szkół podstawowych 7-8: wygrali Adam Łakasiewicz i Damian Mazur z SP 14 przed Michałem Nadałą i Karoliną Tumiłowicz z SP 10 i Stanisławem Adamczakiem i Antonim Kontarowskim z SP 14.
W kat. ponadpodstawowych: wygrali Alan Hapke i Jakub Rozmus z Aslana przed Pawłem Osomańskim i Szymonem Ciechanowskim z LO 1 oraz Krzysztofem Porębskim i Michałem Rokaszewiczem z Zespołu Szkół Politechnicznych.

- Jesteśmy zadowoleni, że tak dużo szkół przybyło na zawody i gratulujemy wszystkim drużynom. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Jedyny turniej, gdzie zdobyte puchary powędrują do gablot szkolnych - podsumowuje prezes Andrzej Kulhawik.