Extra

16-letnia Martyna Juszczyk pisze teksty i śpiewa piosenki. Marzy o sławie2 min na czytanie

16-letnia Martyna Juszczyk pisze teksty i śpiewa piosenki. Marzy o sławie

Martyna Juszczyk (16 l.) marzy o wielkiej scenie, tłumie fanów i koncertach. Na razie jest na dobrej drodze, aby takie spełnić. Nastolatka tworzy swoją muzykę. Pisze teksty i śpiewa. Ostatnio wystąpiła na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Był to koncert, ale bez udziału publiczności. Transmitowany w internecie. Cieszył się dużym zainteresowaniem. – Oj był stres! – nie ukrywa.

A wszystko zaczęło się w Szkole Podstawowej nr 7, gdzie rodzice zapisali ją na dodatkowe zajęcia z muzyki. – Zawsze lubiłam śpiewać – wyznaje Martyna. Później zaczęła uczęszczać do Studia Talentów w MOK-u. Talent i ciężka praca dały efekty. Miała się na kim wzorować, bo jej tata był wokalistą głogowskiego zespołu Chmura. – Można powiedzieć więc, że muzyka nigdy nie była obca w naszym domu. Wspiera mnie i dopinguje – przyznaje 16-latka.

O czym śpiewa? Jak mówi na kartkę papieru przelewa swoje uczucia. Raz jest to szczęście, innym razem smutek. – Są to zwykle spokojne i melodyjne piosenki – dodaje.

Marzy o muzycznej karierze, bo właśnie muzyce chce poświęcić swoją przyszłość. Czy się uda? – Wierzę w to, ale wiem, że wcale nie jest łatwo się przebić. Trzeba ciągle coś tworzyć i grać – zastanawia się obecnie uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Piosenek młodej głogowianki można posłuchać na kanale YouTube: TUTAJ. I tego jej życzymy.
RED
fot. nadesłane

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Extra