my:GaworzyceRegion

46 tys. zł za mieszkanie 52 mkw.? Tak, to możliwe. Ale na wsi pod Głogowem, a nie w mieście. Ale tam jest pięknie!2 min na czytanie

Swoje cztery kąty w malowniczych

Niebawem licytacja mieszkania w… Dzikowie (gm. Gaworzyce)! Zainteresowanie może być duże i trudno się dziwić, bo wieś jest spokojną okolicą położoną zaledwie 2 kilometry od Gaworzyc i 18 od Głogowa. Jeśli szukamy naszej małej wiejskiej arkadii, to lepiej się przygotować, bo 13 grudnia tuż-tuż.

Sołtys wsi Dawid Paluch osobiście zachęca, aby przeprowadzić się do Dzikowa z całą rodziną. – Sam to zrobiłem, kiedy zostałem sołtysem i muszę przyznać, że kontakt z naturą, ta cisza i spokój urzekły mnie bardzo. To dobra decyzja, warto spróbować – zachęca.

Na licytację zostaną wystawione w sumie dwa mieszkania, z czego wiemy już, kiedy będziemy mogli zawalczyć o pierwsze. 13 grudnia na licytacji do zdobycia będzie mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 52 mkw. w atrakcyjnej cenie wywoławczej 46 tys. zł. Lokal jest położony na parterze budynku nr 12. Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się o godz. 12.00 w sali nr 207 w Urzędzie Gminy w Gaworzycach, 59-180 Gaworzyce, ul. Dworcowa 95.

46 tys. zł za mieszkanie 52 mkw.? Tak, to możliwe. Ale na wsi pod Głogowem, a nie w mieście. Ale tam jest pięknie!
Zdjęcia mieszkania na sprzedaż. Fot. Gmina Gaworzyce

Jeśli jednak stracimy okazję na świetne mieszkanie z daleka od zgiełku miasta, ale jednocześnie nie za daleko na przyjemną poranną drogę do pracy, to w planach jest również licytacja drugiego mieszkania piętro wyżej! To mieszkanie prawdopodobnie będzie nieco droższe, ale i bardziej stylowe, bo zadbała o nie poprzednia jego właścicielka, starsza pani z dobrym gustem.

– Lokal ten będzie praktycznie gotowy dla nowych mieszkańców. My wyremontujemy tylko jeszcze klatkę schodową i mamy nadzieję, że młodsze pokolenie ożywi naszą małą wieś, kiedy to starsze powoli odchodzi. Serdecznie zapraszamy, zostańcie naszymi sąsiadami! – mówi sołtys.

Krótko o mieszkaniu w Dzikowie:

cena wywoławcza to tylko 46.000 zł

powierzchnia 52,50m2 + pomieszczenie gospodarcze 13m2

znajduje się na parterze budynku

składa się z 2 pokoi, kuchni i przedpokoju

mieszkanie jasne i przestronne – z dużymi oknami

po remoncie będzie przytulne

RED

Zobacz inne

Więcej w my:Gaworzyce