Sport

5. edycja Trenera Osiedlowego. Trwają zapisy2 min na czytanie

Dzieciaku, nie siedź w domu. Ruszają zajęcia Trenera Osiedlowego

W poniedziałek (11.05.) rozpocznie się 5. edycja Trenera Osiedlowego. Zajęcia są bezpłatne, będą odbywać się na ośmiu przyszkolnych boiskach i są dedykowane młodzieży oraz samodzielnym młodszym dzieciom.

Zmianie uległa za to ich formuła, bo do czasu zniesienia kolejnych ograniczeń treningi będą prowadzone w małych grupach i tylko na zapisy. Po uruchomieniu Akademii Piłki Nożnej Chrobrego to kolejne działanie klubu i miasta wychodzące naprzeciw potrzebom dzieci związanych z rozwojem psychoruchowym i potrzebami społecznym.

Do dziś (8.05.) do godz. 12 klub przyjmuje zgłoszenia do udziału w zajęciach. W przypadku osób do 13 roku życia obowiązek zgłoszenia i przyprowadzenia dziecka na zajęcia spoczywa na rodzicu lub opiekunie.

Można to zrobić telefonicznie bezpośrednio do wybranego trenera (przejdź do kontaktu) lub mailowo (klub@chrobry-glogow.pl). Należy podać imię i nazwisko dziecka, numer kontaktowy oraz wskazać boisko, na które będzie uczęszczać. Na jedno boisko może zapisać się dowolna liczba osób, bo na podstawie zgłoszeń trenerzy będą układać dokładny plan zajęć z podziałem na grupy, aby odbywały się one z aktualnie obowiązującymi procedurami, czyli przede wszystkim w sześcioosobowych składach plus trener. 

Zapisy telefoniczne będą możliwe również w trakcie trwania projektu, na przykład bezpośrednio przed zajęciami, jednak wtedy udział dziecka jest możliwy tylko w przypadku niepełnej grupy. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, Trener Osiedlowy będzie prowadzony na ośmiu przyszkolnych boiskach, przy SP 2, 3, 7, 8, 10, 11, 12 i 13. Jak zawsze zajęcia są bezpłatne i mają charakter interdyscyplinarny. Prowadzi je grupa wykwalifikowanych dziewięciu trenerów, już dobrze Wam znani Joanna Sip, Klaudia Zawadzka, Małgorzata Kraszewska, Santana Noska, Piotr Szymański oraz Mirosław Gaczyński oraz nowi Renata Trzeciak, Aleksandra Drewniak i Mateusz Rozmus. Do momentu rozpoczęcia wakacji jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00. Na jednym przyszkolnym boisku w ciągu tygodnia odbędą się trzy dwugodzinne treningi.
RED
fot. Chrobry Głogów S.A.

Podziel się informacją ...
  • 11
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport