Dzieje sięGłogów

Ach, co to było za wesele! Głogowianki wpadły na oryginalny pomysł1 min na czytanie

Ach, co to było za wesele! Głogowianki wpadły na oryginalny pomysł

Piękne białe suknie, dobra muzyka i świetne humory. Wodzirej zabawiał wszystkich na parkiecie. Nie brakowało śmiesznych konkurencji. Tylko jedno się nie zgadzało – Panna Młoda? Jedna, dwie… dziesięć. I to w różnym wieku. Na taki oryginalnym pomysł wpadły głogowianki udzielające się w Klubie Ludzi Sukcesu.

Jedną z uczestniczek tej nietypowej imprezy była Edyta Szymanik. Opowiada nam, że pomysł faktycznie był spontaniczny. Nikogo do zabawy nie trzeba było zachęcać. – Branża weselna, z powodu epidemii koronawirusa, od kilku miesięcy stoi w miejscu. A nasz znajomy, który jest wodzirejem, zwracał uwagę z jakimi problemami się zmagają. Brakowało mu też tej atmosfery, więc postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę. Zorganizowaliśmy mini wesele – relacjonuje.

Kobiety przebrały się w białe suknie. Niektóre z nich wyciągnęły te stare z szafy, inne musiały pożyczyć kreacje. Zrobiły weselną domówkę. – Był zaskoczony! A my czułyśmy się naprawdę wyjątkowo, bo przecież takie suknie zakłada się bardzo rzadko – dodaje.

Pani Edyta przyznaje, że współczuje też tym, którzy zaplanowali wesele w najbliższych miesiącach. Odbędą się czy nie? – Przed nimi najpiękniejsze chwile życia i taki stres? Taka niepewność? – zastanawia się.

Dlatego właśnie w ten symboliczny sposób chciały wyrazić swoje wsparcie dla branży weselnej. Mając nadzieję, że wkrótce świat wróci do normalności.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się