Dzieje sięGłogówWideo

Agnieszka Lewandowska: To jazda bez trzymanki! Graliśmy dwa dni, ale przygotowania trwały od miesięcy1 min na czytanie

Agnieszka Lewandowska: To jazda bez trzymanki! Graliśmy dwa dni, ale przygotowania trwały od miesięcy

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głogowie zakończył się wielkim sukcesem. W Miejskim Ośrodku Kultury sporo się działo, ale co najważniejsze na ulicach, gdzie pieniądze do puszek zbierało około 120 wolontariuszy, było bezpiecznie. – Nie doszło do żadnych incydentów – zapewnia Agnieszka Lewandowska, szef sztabu, która była w stały kontakcie z policją. Wróciły też wszystkie wypełnione po brzegi puszki.

Światełko do nieba 2020

I w ten o to sposób kończymy 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głogowie. Oj wiele się działo! Światełko do nieba, to jednak ostatni punkt programu. Teraz do pracy zabierają się wolontariusze, którzy będą liczyć datki w puszkach.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Niedziela, 12 stycznia 2020

Udało się zebrać ponad 178 tys. zł. To więcej niż przed rokiem, więc padł kolejny rekord. Choć na godz. 20 tych pieniędzy było mniej niże kilkanaście miesięcy temu o około 20 tys. zł. – Graliśmy dwa dni, ale to finał, bo przygotowania trwały od dwóch miesięcy. To naprawdę jazda bez trzymanki – dodawała.

Oficjalna kwota zostanie podana na dniach, bo sztab czeka jeszcze na pieniądze, które spływają na konto z licytacji. Pisaliśmy o nich: TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...
  • 177
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się