FotoSport

Agresywna gra w obronie kluczem do zwycięstwa rezerw6 min na czytanie

Agresywna gra w obronie kluczem do zwycięstwa rezerw 17

Drugi zespół KS SPR Chrobrego Głogów nie miał problemów z pokonaniem SPR-u Oleśnica. W meczu, który odbył się dziś (20.02.), głogowianie wygrali 35:26 (18:11). Zwłaszcza początek był świetny w ich wykonaniu – zagrali skutecznie w ataku, a goście mieli duży problem z pokonaniem Borysa Klupsia. Osiągnęliśmy pięć bramek przewagi, by w drugim kwadransie podkręcić jeszcze tempo i schodzić do szatni przy stanie 18:11.

– Potem popełniliśmy kilka błędów, mogliśmy zagrać znacznie lepiej – uważa trener rezerw Piotr Sapian, który miał trochę pretensji do zespołu. W 40. minucie rywale złapali wiatr w żagle, nieco zmniejszyli straty – było 22:17. Nie szło nam na skrzydłach. Marcel Dobrzański często schodził do środka, aby wypracować sobie jakąś bramkową okazję. – Za to dobrze zagraliśmy na kole – tutaj należy pochwalić chłopaków – dodaje Sapian. Zwycięstwo Chrobrego nie podlegało żadnej dyskusji – 35:26. Znów jednym z najlepszych na parkiecie był wspomniany Dobrzański – rzucił 9 bramek. O jedno trafienie więcej na swoim koncie miał Beniamin Błaszak. – Wygraliśmy, ale to nie jest tak, że przeciwnik był tak bardzo słaby. Uważam, że popełnił zbyt wiele błędów w obronie. My zagraliśmy w drugiej połowie agresywniej – oceniał nastolatek.

Chrobry: Klupś, Blacha 1, Dobrzański M. 9, Mazurek 3, Berges, Szczeblewski 3, Dobrzański E. 1, Chiciak 3, Bazar, Zimny, Becelewski 1, Lasota 4, Błaszak 10, Kiełb.
RED

Podziel się informacją ...
  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto