Artykuł Informacyjny

Aktywna Jesień w Akademii Ruchu2 min na czytanie

Aktywna Jesień w Akademii Ruchu 1

Prowadzimy prawie 50 zajęć w tygodniu! Mowa o zajęciach fitness, tanecznych i prozdrowotnych, które odbywają się w klubie Akademia Ruchu, położonym przy ul. Brzeskiej 1 w Głogowie. Trzy przestronne sale fitness i szeroka oferta ćwiczeń dedykowanych głównie dla kobiet i dzieci, do tego wyjątkowa atmosfera – to cechy, które wyróżniają Akademię na mapie naszego miasta. Pilates, zdrowe plecy, taneczna Zumba fitness i zajęcia wzmacniające cieszą się dużą popularnością i są najchętniej wybieranymi formami aktywności wśród dorosłych. Dzieciaki uwielbiają gimnastykę artystyczną czy taniec nowoczesny.

– Naszym atutem, poza szerokim grafikiem zajęć, jest wspaniała atmosfera i świetna kadra trenerska. Dbamy, aby każdy Klubowicz czuł się komfortowo i ćwiczył bez skrępowania. Przez 10 lat udało nam się zbudować wyjątkowy zespół – to profesjonalistki, które wkładają w swoją pracę całe serce – mówi Edyta Cieślak, właścicielka klubu. Efektem ubocznym, oprócz zdrowia i formy, są nowe znajomości oraz uśmiech na buzi. 

– Do Akademii Ruchu przychodzę już kilka dobrych lat. Uwielbiam to miejsce, ćwiczę bez skrępowania i daję radę,  chociaż nie jestem już najmłodsza. Zawarte tu znajomości z czasem zamieniły się w prawdziwe przyjaźnie – opowiada pani Małgosia. 

W najbliższych tygodniach firma wprowadzi ciekawą nowość do swojej oferty, a już teraz zachęca do skorzystania z jesiennej promocji: na hasło „Aktywna Jesień” można bezpłatnie skorzystać z jednorazowego wejścia na dowolne zajęcia dla dorosłych. Klub akceptuje także karty Multisport, Fitprofit i OK Systems.

Pamiętajcie, recepcja jest czynna dopiero od godziny 16.00. 
Zainteresowani mogą skontaktować się także przez Facebooka lub Instagram.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne