Dzieje sięGłogów

Ale było śmiechu! Ksiądz Sebastian znów zaskoczył internautów [FILM]1 min na czytanie

Ale było śmiechu! Ksiądz Sebastian znów zaskoczył internautów [FILM]

Ksiądz Sebastian Kluwak z Białołęki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. I znów zaskoczył. Kiedyś wsiadł do ciągnika i jeździł po polu. Teraz postanowił pomóc swojemu koledze… kręcić lody. To nie żart. Do sieci wrzucił nawet filmik na którym widać jak kręci loda z automatu. Ale było śmiechu. – Zapraszam na lody do Gaworzyc do Grzesia! Najlepsze! – słychać.

Pod postem nie brakuje komentarzy. – Niech ksiądz proboszcz wypożyczy maszynę na niedzielę, to kościół pęknie w szwach – napisał pan Artur. – Kręcenie mizerne, ale jak się posypie posypką to nie będzie widać – żartuje inny z internautów.

Radoxim 5

Filmik się spodobał. Sam ksiądz napisał w tytule „Ktoś tu kręci lody”. – Odwiedziłem znajomego i spróbowałem, bo uważam, że żadna praca nie hańbi – mówi nam ksiądz Sebastian przyznając, że lubi podejmować różne wyzwania. – Każda praca zasługuje na poszanowanie. Próbuję też różnymi sposobami nawiązać kontakt z wiernymi. Nawet takimi zabawnymi. I chyba mi się udaje – zauważa. Filmik możecie zobaczyć: TUTAJ. To właśnie ten ksiądz był pomysłodawcą bilbordu, który stanął przy drodze wjazdowej do Białołęki. I ten wielki baner z hasłami ma zachęcić ludzi do odwiedzania kościoła.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się