Dzieje sięGłogów

Andrzej Poniedzielski wystąpi w głogowskim teatrze1 min na czytanie

Andrzej Poniedzielski wystąpi w głogowskim teatrze

Już w najbliższą sobotę (30.10.) w głogowskim teatrze prawdziwa uczta dla fanów komedii i nie tylko. Ze swoim recitalem muzycznym wystąpi znany satyryk, poeta, wokalista i aktor – Andrzej Poniedzielski. – Chcemy, żeby jednocześnie były święta i czereśnie – pisze mistrz subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności.

– Artysta mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie setki wierszy oraz piosenek, które pisał m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Włodzimierza Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii – mówi nam Michał Wnuk, kierownik teatru im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.

Co ciekawe, to nie pierwsza wizyta w głogowskim teatrze tego artysty. W grudniu zeszłego roku, to właśnie w tym miejscu została nagrana najnowsza płyta Poniedzielskiego „Ba”, która jest już w sprzedaży. Bilety na sobotni recital, który rozpocznie się o godz. 19 są już dostępne. Można je zakupić w internecie: https://ekobilet.pl/mok-glogow/recital-andrzeja-poniedzielskiego-38997/449615-bilety-na-spektakl. A także stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta w teatrze.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się