Dzieje sięGłogów

Andrzej walczy o życie. Potrzebuje osocza. To apel do ozdrowieńców1 min na czytanie

Andrzej walczy o życie. Potrzebuje osocza od ozdrowieńca i modlitwy

– Prosimy o osocze od ozdrowieńców i modlitwę – apeluje ze łzami w oczach Bogumiła Slifierz, żona Andrzeja (46 l.), który kilka dni temu gorzej się poczuł. Jak wspomina wszystkie objawy wskazywały na to, że jest po prostu przeziębiony. Jednak jego stan z dnia na dzień się pogarszał. Nie pomagały antybiotyki i żadne inne leki. Pojawił się duszący kaszel i wysoka temperatura.

Wtedy lekarz rodzinny skierował pana Andrzeja na test, który potwierdził, że głogowianin jest zakażony koronawirusem. Trafił w ciężkim stanie do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Walczy o życie. Jest podłączony do respiratora. Rodzina błaga o pomoc. – Lekarze mówią, że ratunkiem dla niego może być osocze – prosi pani Bogumiła.

Radoxim 3

Andrzej jest znaną osobą w naszym mieście. Często można go spotkać na stadionie Chrobrego Głogów. Pracuje w KGHM. – Zawsze wesoły, uśmiechnięty, pełen energii… nigdy wcześniej nie chorował, był okazem zdrowia – mówi żona.

Wychowują 4 dzieci – najstarszy z nich Max ma 12-lat a najmłodsza Julia 8-lat. Jeżeli pokonałeś koronawirusa oddaj osocze – możesz to zrobić w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Głogowie.
RED

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się