Extra

Angelika Długosz (18 l.) z Grodźca Małego w półfinale konkursu Miss Dolnego Śląska2 min na czytanie

Angelika Długosz (18 l.) z Grodźca Małego w półfinale konkursu Miss Dolnego Śląska 4

O świecie wybiegów marzy większość dziewczyn już od przedszkola. Angelika do nic nie należy. Przyznaje, że to znajomi ją namawiali, by zgłosiła się do konkursu piękności, bo z taką urodą powinna. I kiedy na Facebooku natknęła się na ogłoszenie o castingu online, wypełniła formularz i wysłała zgłoszenie.

– To był impuls, z ciekawości, co szkodzi spróbować – mówi. Później był casting we Wrocławiu, by kandydatki zaprezentowały się na żywo. – Nie pojechałam, nie miałam czasu – opowiada, że po tym uznała, że na tym koniec sprawy. Jednak po dwóch miesiącach dostała powiadomienie, że nawet bez castingu, na podstawie przysłanych zdjęć, weszła do półfinału. – Byłam w szoku, bo już zapomniałam, że się zgłosiłam – opowiada pani Angelika. Znajomi bardzo się cieszą.

Radoxim 5

Półfinał konkursu z prezentacją wszystkich uczestniczek wyznaczono na 29 marca. Na ten wielki czeka ponad 100 pięknych dziewczyn, by zawalczyć o awans do finału Miss Dolnego Śląska i Miss Nastolatek. Wszystkie mają się zaprezentować na żywo podczas gali w Hotelu Novotel Wrocław Centrum. Później finał w maju na żywo transmitowany w telewizji. Jednak z powodu zagrożenia koronawirusem te plany mogą zostać odłożone w czasie.
RED

Zobacz inne

Więcej w Extra