Dzieje sięGłogów

Ania wygrała nagrodę za autoportret1 min na czytanie

Ania wygrała nagrodę za autoportret

Twoja historia – moja historia. Konkurs fotograficzny dla młodzieży szkół średnich i podstawowych wygrała Anna Morawska (20 l.) z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Urszula Piwko ze szkoły w Buczynie, natomiast wyróżnienie dostał Mateusz Jewniewicz z SP 9 w Głogowie. W kategorii szkół średnich konkurs wygrała Anna Morawska, a wyróżnienie zdobyła Alicja Giergiel z II LO. – Ania wykonała autoportret – mówi nam jeden z jurorów konkursu Dariusz Mikołajewicz, znany głogowski fotografik, a także nauczyciel.

To uzdolniona graficzka multimedialna współpracująca również z naszą redakcją w kilku niezwykle udanych projektach. Zajmuje się także montażem filmów i sztuką cyfrową. Dla „Głosu Głogowa” oraz „MyGlogow.pl” robiła projekty plakatów w akcji „Starówka Serce Głogowa”, a także czołówki filmów oraz oprawę wizualną. Jak skromnie mówi, zdjęcie na konkurs przygotowała bez wcześniejszych przemyśleń, niemalże instynktownie i dosłownie trzy dni przez terminem.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się