Dzieje sięGłogów

“Aslan” świętuje 10-lecie! Jubileusz szkoły [Zdjęcia]5 min na czytanie

"Aslan" świętuje 10-lecie! Jubileusz szkoły [Zdjęcia]

Aslan obchodzi swój jubileusz. Niepubliczna Szkoła funkcjonuje w Głogowie już od 10 lat. Z tej okazji w środę (8.06) odbył się w MOK-u jubileusz placówki. Była to okazja do wspomnień, ale tez wyznaczania planów na przyszłość.

-To był naprawdę dobry wybór. Przede wszystkim myślę, że oprócz wiedzy, którą przekazali mi nauczyciele, to czuję się przygotowana do życia. Jak porównuję swoją szkołę do szkół publicznych, to chyba największą różnica była taka, że nie musiałam nigdy poświęcać aż tyle czasu na naukę po lekcjach co moi rówieśnicy – wspomina absolwentka, Kamila Downar.

-Jest bardzo fajnie. Uważam, że to bardzo dobra szkoła. Najbardziej to podobają mi się nauczyciele, ponieważ są wyrozumiali dla uczniów – mówi Bruno Forester z 4 klasy.

Na jubileusz przybył również prezydent Głogowa. – Miejsce na tego typu jednostkę oświatową jest w naszym mieście. Obserwujemy wyniki każdego roku i jesteśmy dumni, że szkoła tak przygotowuje młodzież do dalszego życia – mówił podczas gali Rafael Rokaszewicz.

Podczas jubileuszu dziękowano nauczycielom za ich wkład w rozwój uczniów. Można było również występy dzieci i kadry pedagogicznej.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się