Atrakcji było mnóstwo, więc chętnych nie brakowało. Nawet pogoda nie pokrzyżowała planów

Atrakcji było mnóstwo, więc chętnych nie brakowało. Nawet pogoda nie pokrzyżowała planów 27
1

Za nami kolejna edycja akcji Dzień Zdrowia z Głogowskim Szpitalem Powiatowym. W sobotę (7.09) – pomimo deszczowej pogody – pojawiło się wiele osób, by wspólnie spędzić czas. W parku pod szpitalem nie zabrakło atrakcji także dla dzieci. Jedną z nich był festiwali kolorów. – Brałam udział w takiej zabawie pierwszy raz, ale nie sądziłam, że to taka frajda! – mówiła Kasia Stokłosa (19 l.).

Na scenie śpiewem czas umilały zespoły Radocha, Chór Gaudium i Studio Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Ponadto była zumba i fitness. Wylosować można było nagrody, skosztować grochówki i bigosu – schodziły porcja za porcją, bo gorące posiłki w ten chłodny dzień, były jak najbardziej wskazane. Kolejki ustawiały się pod rejestracją na badania i konsultacje. – Lekarze w swoich gabinetach czekają na pacjentów – zachęcał Edward Schmidt, prezes szpitala. Chętnych nie brakowało. – Skorzystałam z cytologi dlatego, że po 60 roku życia te badania są płatne a ważne – mówiła jedna z kobiet.

Certus 1

– Szkoda, że pada deszcz, choć przez całe wakacje nie tylko głogowianie jego oczekiwali. Pracownicy szpitala przygotowali, jak co roku, bardzo profesjonalnie ten dzień – podsumowywał starosta Jarosław Dudkowiak. Była też symulacja wypadku samochodowego i pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i medycznej z udziałem straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego. Organizatorem imprezy jest Głogowski Szpital Powiatowy a odbywa się ona pod patronatem Starosty Głogowskiego i Prezydenta Miasta.
MK

Podziel się informacją ...
  • 32
  •  
  •  
  •  
  •  
  •