1 listopada głogowska komunikacja jest za darmo. Uruchomiona zostanie również specjalna linia na cmentarz na Brzostowie. Jak będą kursować autobusy?
Specjalna linia nr 3C na trasie H. Brodatego - B. Śmiałego - H. Głogowskiego - Wita Stwosza - B. Krzywoustego - Dworzec Kolejowy - Cmentarz Brzostów (tam i powrót). Autobus linii specjalnej kursował będzie w godzinach 7:30 - 20:00 z częstotliwością średnio co 15 minut (w godz. 9:00 - 17:00) oraz co 30 minut (w godz. 7:30 - 9:00 i 17:00 - 20:00).
Linia 0 - w godz. 8:30 - 17:00 kursuje ze zwiększoną częstotliwością z H. Brodatego do Cm. Brzostów (tam i powrót) co około 30 minut. W godz. 17:00 - 19:00 kursy co godzinę.
Linia 1 - kursuje średnio co 30 minut. W godzinach 10:00 - 16:30 zostanie zwiększona częstotliwość kursowania z odjazdami co 15 minut.
Linie 3, 6 i 7 - kursują średnio co 30 minut.
Linie 8 i 9 - kursują tylko do godz. 7:30 i po godz. 19:30. W godzinach 7:30 - 20:30 kursuje linia specjalna 3C.
RED
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz