Edukacja Głogów

Awangarda? Nauka na najwyższym poziomie! Warto do nich dołączyć!1 min na czytanie

Awangarda? Nauka na najwyższym poziomie! Warto do nich dołączyć!

Policealna Szkoła Medyczna AWANGARDA kształci na wielu kierunkach i może pochwalić się najlepszą w Głogowie bazą dydaktyczną.

Trwa nabór do Policealnej Szkoły Medycznej AWANGARDA! To jedna z najlepszych tego typu szkół w naszym regionie oferująca kształcenie na wielu kierunkach – m.in. Technik Farmaceuta, Technik Masażysta, Higienistka i Asystentka Stomatologiczna czy Opiekun Medyczny.

Radoxim 5

Szkoła dysponuje dużym zapleczem dydaktycznym, w którego skład wchodzą nie tylko nowoczesne sale wykładowe, ale co najważniejsze pracownie praktyczne wyposażone w najwyższej klasy sprzęt. Z powodzeniem można się nimi chwalić, bo są one na najwyższym poziomie w Głogowie. – To niezwykle ważne podczas praktycznej nauki zawodu – opowiada nam mgr Wioletta Nienartowicz, dyrektor szkoły.

Ta głogowska szkoła dysponuje bardzo wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pedagogiczną – dodaje dyrektor wymieniając, że w jej skład wchodzą m.in. wykładowcy z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz fachowcy pracujący w swoich zawodach i cieszący się dużym zaufaniem społecznym.

Nauka – w zależności od kierunku kształcenia – trwa zwykle od roku do 2,5 roku i kończy się państwowym egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Awangarda może pochwalić się stuprocentową jego zdawalnością zarówno jeżeli chodzi o część teoretyczną, jak i praktyczną. – To świadczy tylko o tym, że naprawdę warto skorzystać z naszej oferty – zachęca Wioletta Nienartowicz.

Głogów, al.Wolności 11, tel. 76 745 40 02, 607 041 461. Zapraszamy na profil Facebookowy Policealna Szkoła Medyczna Awangarda.

Zobacz inne