Dzieje sięGaworzyce

Awantura w rodzinie z widłami w tle. 39-latek z obrażeniami głowy jest w ciężkim stanie w szpitalu1 min na czytanie

Awantura w rodzinie z widłami w tle. 39-latek z obrażeniami głowy jest w ciężkim stanie w szpitalu

Dwóch mieszkańców gminy Gaworzyce zaatakowało członka rodziny widłami. Spierali się o nadzór nad zwierzętami w gospodarstwie rolnym. Pobity 39-latek z obrażeniami głowy w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala.

Rodzinna awantura w jednej z miejscowości gminy Gaworzyce przybrała dramatyczny obrót. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach odebrał niepokojące zgłoszenie o mężczyźnie, który został zaatakowany widłami. Policjanci, którzy zostali wysłani na miejsce ustalili, że za napaścią stoją członkowie najbliższej rodziny pokrzywdzonego.

Jak się okazało na miejscu interwencji 71 i 41-latek ciężko pobili 39-letniego członka rodziny. Narzędziem, które użyli były widły. W trakcie zajścia obaj napastnicy także kierowali groźby o pozbawieniu życia do osób, które próbowały pomóc zaatakowanemu mężczyźnie. Obaj byli nietrzeźwi, mieli ponad promil alkoholu we krwi. Zostali natychmiast zatrzymani. Pobity 39-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala, ma poważne obrażenia głowy.

Głogowski Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez polkowickich funkcjonariuszy podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu obu podejrzanych. 71 i 41 latek usłyszeli zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego następstwem są obrażenia ciała powyżej 7 dni oraz kierowania gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Głogowie tymczasowo aresztował ich na okres 3 miesięcy. Grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Polkowice

Podziel się informacją ...
  • 124
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się