Dni Głogowa 2019Głogów

Bajm, Natalia Szroeder i Ania Dąbrowska gwiazdami tegorocznych Dni Głogowa

Automatycznie zapisany szkic 89

Bajm, Natalia Schroeder i Ania Dąbrowska – lista gwiazd tegorocznych Dni Głogowa brzmi co najmniej zachęcająco. W sobotę 1 czerwca w specjalnym koncercie ramach obchodów 30-lecia Wolnych Wyborów zagrają także Tomasz Lipiński z zespołem, Sztywny Pal Azji, Róże Europy oraz Chłopcy z Placu Broni.

W tym roku święto miasta z powodu przebudowy Bulwaru Nadodrzańskiego odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca na Placu Festynowym nad Odrą.

Wiadomość w Wielki Piątek na terenie nad Odrą ogłosił prezydent Rafael Rokaszewicz zapowiadając wiele atrakcji na święto miasta, w tym wspomiany specjalny koncert Rok Wolności z okazji 30-lecia wolnych wyborów.

Dni Głogowa 2019 – prezydent zapowiada gwiazdy

Lista gwiazd tegorocznych Dni Głogowa brzmi zachęcająco, w Wielki Piątek na terenie nad Odrą ogłosił ją prezydent Rafael Rokaszewicz, zapowiadając wiele atrakcji na święto miasta, w tym specjalny koncert Rok Wolności z okazji 30-lecia wolnych wyborów. W tym roku święto miasta odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca na Placu Festynowym nad Odrą.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Piątek, 19 kwietnia 2019

Scena stanie przy drodze wjazdowej, tyłem do różowego mostu, a w głębi placu wesołe miasteczko. Plac festynowy wypełni się świętującymi głogowianami jak kilkadziesiąt lat temu bywało.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Dni Głogowa 2019 Głogów

Zobacz inne