Dzieje sięGłogów

Będzie kolejny protest kibiców! “Delta, później lambda. J…ć ich!”1 min na czytanie

Policja użyła gazu łzawiącego. Strajkujący zostali osaczeni 1

– Jak wszyscy dobrze wiemy za miesiąc lub trochę dłużej pojawi się kolejna fala świsusa. Będzie delta, później lambda, a to wszystko dzięki zasiadającym na wiejskiej skorumpowanym przez globalistów alfom i omegom. J…ć ich! – piszą organizatorzy.

Sprzeciwiają się temu. Nie chcą podziału na lepszych i gorszych – tych zaszczepionych i tych, którzy nie przyjęli szczepionki przeciwko COVID 19. – Gdzie tu logika? Teraz wszystko jest cacy, a za miesiąc już świsoświsus będzie rozbijał całe życie społeczno-gospodarcze? Zmyślona 4 fala będzie, a tą falą będziemy MY- osoby nie zaszczepione. Znów będą chcieli wprowadzić podziały- dziel i rządź, stara zasada, a jakże na czasie. Pytanie co Ty zrobisz w tej sytuacji “świadomy” człowieku- 2 msc swobody wynagrodzą Ci cały rok “dymania” przez NIE rząd i nadal biernie będziesz obserwował i liczył, że ktoś za Ciebie wyjdzie walczyć o wspólną przyszłość? A może jednak w końcu aktywnie włączysz się do tej walki? – piszą.

W niedzielę (18.07.) planują kolejny protest. Spotkają się o godz. 12 na głogowskim bulwarze, by wspólnie wyruszyć na spontaniczny spacer. – Ostatnie tygodnie spowodowały, że nawiązaliśmy sporo kontaktów. Swoją obecność zgłosiło już kilka grup z różnych środowisk z całej Polski, a więc i Ciebie Polaku nie może z Nami zabraknąć – zapowiadają.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się