Od 7️ sierpnia 2020 roku zostanie uruchomiona linia nr 4️ której kursy będą realizowane 3 dni w tygodniu - czyli w piątki, soboty i niedziele do końca września bieżącego roku.
-Autobus będzie kursował pomiędzy największymi osiedlami miasta od osiedla Piastów Śląskich poprzez osiedle Kopernik, centrum miasta i na Ostrowie Tumskim kończąc - mówi Piotr Miselis, prezes Komunikacji Miejskiej w Głogowie.
Trasa autobusu:Henryka Brodatego ↔️ K. Sprawiedliwego ↔️ B. Śmiałego ↔️ K. Wielkiego ↔️ H. Głogowskiego ↔️ W. Stwosza ↔️ Budowlanych ↔️ Legnicka ↔️ Piłsudskiego ↔️ Gwiaździsta ↔️ Keplera ↔️ Kościuszki ↔️ Obrońców Pokoju ↔️ Brama Brzostowska ↔️ Kolegiata.
Autobus z Henryka Brodatego będzie odjeżdżał o godzinie: 16:30, 18:30, 20:30. Natomiast odjazdy z Kolegiaty planowane są w godzinach: 17:30, 19:30, 21:30.
RED
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz