Dzieje sięGłogów

Bezpłatne półkolonie pełne atrakcji. Wielka przygoda z językiem angielskim1 min na czytanie

Bezpłatne półkolonie pełne atrakcji. Wielka przygoda z językiem angielskim

Great adventure – wielka przygoda z elementami języka angielskiego. Bezpłatne półkolonie pełne atrakcji to propozycja dla dzieci na ostatnie dni wakacji w Głogowie.

To propozycja dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które chcą się bawić, śpiewać i czują głód artystyczny. Do udziału zaprasza je kościół Chrześcijan Baptystów w Głogowie, Centrum Edukacyjne Logos i Nieustraszeni. Zajęcia rozpoczną się już w ten wtorek (18.08.).

– Organizujemy je od 19 lat, zawsze przychodzi 50 do 90 dzieci – mówi pastor Zbigniew Wierzchowski. I zapewnia, że miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych, i corocznych bywalców, i nowych uczestników. Atrakcji będzie mnóstwo, z elementami piosenki i zabaw, w trakcie poczęstunek, i jak nazwa wskazuje – przygoda z językiem angielskim. – W ten sposób chcemy umilić dzieciom ostatnie dni wakacji – zachęca do udziału w Wielkiej przygodzie.

Półkolonie potrwają od wtorku do piątku (21.08.), codziennie od godz. 10 do 13 przy szkole językowej przy ul. Chopina 55. Wstęp jest wolny.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się