Głogów

Bezpłatne warsztaty wprowadzające w świat przedsiębiorczości1 min na czytanie

Bezpłatne warsztaty wprowadzające w świat przedsiębiorczości

Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości organizuje bezpłatne warsztaty “Wejście. Bezpłatne warsztaty wprowadzające w świat przedsiębiorczości”. Nie będą to nudne wykłady, ale sporo praktycznej wiedzy oraz okazji do jej przećwiczenia. Są one skierowane do uczniów, studentów i absolwentów w wieku od 14 do 30 lat oraz do kobiet powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka do 40 roku życia.

W programie seria warsztatów prowadzona przez osoby, które na co dzień są przedsiębiorcami i mają duże doświadczenie w edukacji przedsiębiorczej, biznesowe gry planszowe, praca w grupach roboczych pod okiem mentora. Każda grupa będzie miała okazję do zaprojektowanie własnego przedsięwzięcia biznesowego. Prezentacji na gali z publicznością i ekspertami. Publiczność sama wybierze najlepszy projekt. Każdy będzie miał okazję zainwestowania okolicznościowych “weksli” w wybrany pomysł.
Zapisy prowadzone są przez stronę: www.miedziowestowarzyszenie.pl/wejscie 

Radoxim 5

Jest tylko 20 miejsc.

Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości powstało na bazie Miedziowego Klubu Mikrobiznesu, który spotyka się co miesiąc w Głogowie od prawie 3 lat. Mamy doświadczenie w edukacji przedsiębiorczej i spore grono osób, które zaczęły przygodę z własną działalnością pod naszymi skrzydłami.

Adres wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=408419979710808&ref=br_rs

Zobacz inne

Więcej w Głogów