Dzieje sięGłogów

Bezpłatny autobus na Stachuriadę1 min na czytanie

Wpychają się pod autobus! Ustąp pierwszeństwa, gdy ten wyjeżdża z zatoczki

– Nasza spółka aktywnie przyłącza się do organizacji tego wydarzenia. Dla wygody mieszkańców, którzy chcą uczestniczyć w tegorocznej edycji imprezy przygotowaliśmy bezpłatny autobus, który ułatwi dojazd i powrót z Grochowic – mówi Kamil Grzybowski, kierownik działu przewozów pasażerskich Komunikacji Miejskiej w Głogowie.

Autobus w piątek (24.06.) z Głogowa wyjedzie o godz. 18, a powrót z Grochowic planowany jest o północy. Natomiast w sobotę (25.06.) autobus z Głogowa wyjedzie o godz. 17, a powrót z Grochowic planowany jest również na północ.

Radoxim 5

Trasa do Grochowic: H. Brodatego, pętla/ ul. Gwiaździsta przystanek koło Kościoła/ Brama Brzostowska, przystanek koło Lidla/ Sobczyce, przystanek przy drodze/ Moszowice, przystanek przy drodze/ Kotla, przystanek przy blokach/ Kotla, przystanek k. szkoły/ Grochowice, polana leśna

Trasa do Głogowa: Grochowice, polana leśna/ Kotla, przystanek k. szkoły/ Kotla, przystanek przy blokach/ Moszowice, przystanek przy drodze/ Sobczyce, przystanek przy drodze/ Brama Brzostowska, przystanek koło Lidla/ ul. Gwiaździsta/ H. Brodatego, pętla.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się