Artykuł InformacyjnyExtra

BLU Nieruchomości: Z nami sprawnie sprzedasz mieszkanie, dom, działkę… i kupisz…2 min na czytanie

BLU Nieruchomości:  Z nami sprawnie sprzedasz mieszkanie, dom, działkę… i kupisz...

Edyta Teclaf- Zawadzka od 14 lat jest pośrednikiem nieruchomości. Od 8 lat prowadzi w naszym mieście biuro Blu Nieruchomości.pl. Usługi i pomoc jej firmy chwali sobie wiele osób.

Pani Edyta rozpoczynała swoją pracę w branży nieruchomości we Włoszech, potem w Polsce uczyła się fachu jako agentka. Dziś jest licencjonowanym pośrednikiem. Poza tym pochodzi z Mrzeżyna, gdzie od lat zajmuje się sezonowym wynajmem pokoi nad morzem a w Głogowie odnalazła swoją drugą połowę – wyszła za mąż za głogowianina. Dziś na naszym rynku dysponuje świetnym zespołem fachowców pomocnych w każdej sytuacji związanej z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, w ostatnim roku do jej zespołu dołączyła Pani Irena Ułan licencjonowany głogowski pośrednik z 25 letnim doświadczeniem.

Niezależne biuro Blu nieruchomości działa przy ul. Poczdamskiej 3d. Trzeba przyznać, że klienci sobie bardzo chwalą zaangażowanie i profesjonalizm i polecają usługi biura. – Wyróżniamy się tym, że bardzo indywidualnie podchodzimy do każdej transakcji. Szukamy rozwiązań w najtrudniejszych sytuacjach, udzielamy pomocy. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie jej realizacji, staramy się, aby czuli się z nami bezpiecznie i komfortowo – zapewnia Edyta Teclaf-Zawadzka. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu transakcji kupna – sprzedaży, najmu – wynajmu, nieruchomości – domów, mieszkań, lokali i działek. – Jesteśmy z naszymi klientami od samego początku, od momentu pomysłu, aż do zakończenia inwestycji – zapewnia, że to pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz stresów.

Pomaga ludziom spełniać marzenia: przy wyborze nieruchomość, przy jej zakupie, zdobywaniu funduszy, załatwianiu formalności, dokumentacji i wszelkiego rodzaju zgód. – Czasami bywa tak, że ktoś sobie zamarzy wyprowadzkę z mieszkania w bloku do domku. Zdarza się tak coraz częściej. Pomagamy więc sprzedać mieszkanie, uzyskać kredyt, kupić działkę pod budowę i przeprowadzić inwestycję lub kupić dom – zapewnia. Współpraca z biurem daje możliwość szybkiego znalezienia chętnych do zakupu mieszkań, domów, działek, lokali, które klienci oddają do biura– oferty przedstawiamy na swojej stronie www,blunieruchomosci.pl oraz na najpopularniejszych portalach branżowych. Obecnie w sprzedaży są bardzo atrakcyjne szeregówki w Jaczowie, oraz domy w Parchowie w ofercie są także działki budowlane w Szczyglicach, Retkowie, Szymocinie

Blu Nieruchomości.pl otrzymało prestiżowe wyróżnienie: Orły Nieruchomości 2022 dla najlepszych w tej branży.

Blu Nieruchomości tel. 537 979 748 ul. Poczdamska 3d Głogów,
www.blunieruchomosci.pl

Serdeczne życzenia z okazji świąt dla wszystkich byłych, obecnych i przyszłych klientów od zespołu Blu Nieruchomości

Zobacz inne