Sport

Bokserzy UKS-u z sukcesami w ringu. Startowali w Poznaniu1 min na czytanie

Bokserzy UKS-u z sukcesami w ringu. Startowali w Poznaniu

Zawodnicy UKS BOKS Głogów wzięli udział w turnieju “Bitwa o Poznań”. – Przede wszystkim ogromne gratulacje za podjęcie walki i odwagę, mimo strachu, bo jeden z naszych zawodników zrobił się zielony zrobił na twarzy przed walką – mówi Jakub Kowalski, trener.

Udział w tej sportowej imprezie wzięło 250 zawodników, a każda kategoria wagowa była mocno obstawiona. Największy sukces odniósł Kacper Ochocki (15 l.), który jak burza przeszedł przez kategorie wagową rozwalając dorosłych rywali i zdobywając wicemistrzostwo.

Radoxim 5

Z kolei czarnym koniem zawodów okazał się Krystian Marcjasz, który wygrywał walkę za walką, ulegając dopiero w półfinale gospodarzowi. Z dobrej strony pokazał się Piotr Szadej wygrywając, mimo że walczył tylko jedną ręką. – A Karol Ochocki i Dawid Plichta w moich oczach zremisowali walki, ale wiadomo walcząc na wyjeździe werdykt pójdzie w stronę gospodarzy. Stalowymi jajami wykazali się Konrad Samul i Erwin Matejczuk, którzy w swoich debiutach walczyli z zaawansowanymi zawodnikami. Konrad przegrał z późniejszym mistrzem, a Erwin zajechał przeciwnika nieznacznie ulegając – ocenia Kowalski i zapowiada, że kolejne sukcesy naszych zawodników są tylko kwestią czasu.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport