Dzieje sięFotoGłogów

„Bramka dla Franka”. Trwa akcja charytatywna9 min na czytanie

„Bramka dla Franka”. Trwa akcja charytatywna 32

„Bramka dla Franka vol.2” pod takim hasłem dziś (04.10.) od godz. 9 na boisku SP 3 w Głogowie trwa akcja charytatywna dla Franciszka Zabłotnego, który w 2017 roku urodził się z wrodzoną łamliwością kości i wrodzoną niewydolnością płuc.

Turniej miał odbyć się tydzień temu (27.09.), ale pogoda nie pozwoliła zebrać się chętnym i przeprowadzić licytacji z pomocą dla chłopca.
–Cieszymy się bardzo, że dziś mimo złego początku, teraz jest słonecznie. Ogromną radością jest fakt, że otaczają nas tak życzliwi ludzie, którzy mocno zaangażowali się w ten festyn dla naszego synka – mówi mama Frania i dodaje, że dziękuje wszystkim sponsorom dzisiejszego spotkania.

Po zmaganiach piłkarskich odbędzie się wiele konkurencji: przeciąganie liny i siłowanie się na rękę. Organizatorzy zaplanowali strefę kulturalno- rozrywkową wraz z atrakcjami dla najmłodszych i nie tylko, a ponadto „graffciarze” będą upiększali ścianę.

– Na naszym stoisku można pomalować sobie buźkę, pograć w gry i spędzić z nami miło czas, przy tym pomagając Franiowi – mówi Patrycja Pawłoska.

Finałem spotkania będą licytacje gadżetów, a tuż po licytacji rozpoczną się koncerty hip-hop. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w zabawie, podczas której można wesprzeć Franciszka.
Wspierać Franciszka można również pod adresem https://dzieciom.pl/podopieczni/33734?fbclid=IwAR1mKe20UtikTpAFkHvht0wnkFluWRpmCti1ney49ze4Clsd6RlywWjStUM

RED

Podziel się informacją ...
  • 139
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się