Artykuł Informacyjny

By auto zawsze było sprawne i bezpieczne3 min na czytanie

By auto zawsze było sprawne i bezpieczne

Jak zadbać o to, by teraz, gdy mamy wiele trudności w normalnym funkcjonowaniu, stan techniczny samochodu nie był dla użytkownika dodatkowym problemem? Tym bardziej, że zbliża się zima a z nią pojawiają się trudne warunki atmosferyczne.

Autoserwis Piastowska szybko, bezpiecznie i profesjonalnie pomaga w rozwiązywaniu tych problemów. Samochód jest bardzo ważną częścią naszego życia. Ważne, by nie zawiódł, gdy wiele może od niego zależeć.

Po pierwsze : auto musi spełniać zasady bezpieczeństwa i mieć ważne badanie techniczne. – Niestety w okresie wiosennym, przy pierwszym ataku pandemii, wiele osób zapomniało o tym, by sprawdzić czy auto jest sprawne. Nie wszyscy pamiętali też o terminie ważności badania technicznego – mówi Marcin Jędrzejczyk z Autoserwisu.
– Nasza stacja oferuje klientom bezpłatne powiadomienia o terminie
badania technicznego, jest czas by zaplanować sobie bezstresowo wizytę w naszej Stacji Kontroli pojazdów – dodaje.

Po drugie : zbliża się okres zimowy kiedy auta muszą być wyjątkowo sprawne, mieć dobre opony i sprawny akumulator. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Autoserwis Piastowska pracuje normalnie i bezpiecznie. Można przyjechać, umówić się na każdą usługę.

– Przeciwdziałając wszystkim zagrożeniom wdrożyliśmy najwyższe procedury związane z bezpieczeństwem sanitarnym – mówi Marcin Jędrzejczyk.

Na wejściu jest stanowisko dezynfekcji rąk dla klientów. Pracownicy są chronieni specjalną przezroczystą przegrodą, w kontakcie z samochodem klientów używająśrodków ochrony indywidualnej zalecanych przez sanepid . Po wykonaniu naprawy klient odbiera auto zdezynfekowane, od wnętrza po kluczyki tak, żeby jak najbardziej ograniczyć kontakt z możliwymi potencjalnymi wirusami – wyjaśnia.

Od wiosny Autoserwis wprowadził do swojej oferty produkty związane z dezynfekcją. Do oferty wprowadzono płyny do dezynfekcji oraz kompleksowe usługi dezynfekcji pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn i urządzeń – jest możliwość wykonywanie tej usługi także u klienta . Jest to w tej chwili najskuteczniejsza metoda dezynfekcji dostępna na rynku.
Dostępne są też wszelkie produkty do dezynfekcji rąk i elementów, z
którymi mamy kontakt. W tak bezpiecznych warunkach można zająć się
klientem i jego autem.

Sprawdzamy stan akumulatora, opon, geometrii kół, układu chłodzenia, płynów eksploatacyjnych, filtrów – żeby nic nas nie zaskoczyło a auto jeździło bezproblemowo – mówi pan Marcin.

Pora wymienić opony
Uważam , że klienci mając nawet w piwnicy opony zimowe, odkładali wymianę na później. A tej zimy lepiej być przygotowanym. – Stare opony które nie są bezpieczne można wymienić na wielosezonowe lub zimowe, w ofercie mamy szeroki wybór cen i producentów – do serwisu zaprasza Izabela Gąsior z Autoserwisu Piastowska. Co ważne, jest tu też duży wybór akumulatorów. – Zawsze klienci mogą podjechać do nas, żebyśmy bezpłatnie sprawdzili stan akumulatora i opon, czy nadają się jeszcze do jazdy, czy należy je wymienić,
można też zadzwonić, chętnie doradzimy i podpowiemy. Część naszych klientów przerzuciła się z kontaktów osobistych, czyli wizyt u nas, na kontakt telefoniczny czy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tak też można się umówić na wizyty. Jeśli ktoś woli przyjść, to zapraszamy, wszystkie zasady bezpieczeństwa są zachowane, nie ma co się bać – dodaje pani Izabela. Klienci nie muszą czekać na naprawę. Choć jest przygotowane miejsce, gdzie można
usiąść i zaczekać, najczęściej zostawiają samochód i przychodzą na 5-10 min. przed odbiorem pojazdu.

Autoserwis Piastowska , 67-200 Głogów ul. Piastowska 5

Stacja kontroli pracuje od godz. 7 do 19, w soboty 8-13, serwis 7-15 od
poniedziałku do piątku .

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne