Sport

Była walka na parkiecie. Punktu zostały jednak w Puławach1 min na czytanie

Była walka na parkiecie. Punktu zostały jednak w Puławach

Szczypiornistom KS SPR Chrobrego Głogów walki w tym meczu nie można odmówić – w starciu z faworyzowanymi Azotami Puławy pokazali charakter. Po pierwszej połowie był remis 15:15. Później jednak inicjatywę przejęli gospodarze.

Rzucili cztery bramki z rzędu i wyszli na prowadzenie. To dodało im z pewnością skrzydeł, bo grali lepiej, aniżeli w pierwszej połowie meczu. Później gra się wyrównała i Chrobry próbował gonić wynik. Nie udało się przegraliśmy 32:27.

Azoty: Akimenko 3, Łangowski 2, Przybylski 8, Jurecki 9, Rogulski 3, Kowalczyk 3, Dawydzik 1, Gumiński 2, Jarosiewicz 1
Chrobry: Dereviankin, Stachera, Kapela – Krzywkicki 2, Grabowski 3, Zdobylak 7, Klinger 5, Babicz 2, Przysiek, Tylutki, Marszałek 1, Tilte 7, Jamioł, Bekisz.