Sport

Było nerwowo, ale kolejne zwycięstwo na koncie siatkarzy1 min na czytanie

Co to był za mecz! SPS Chrobry Głogów pokonał wicelidera 4

Siatkarze SPS-u Chrobrego Głogów wrócili na ligowe parkiety. Po krótkiej przerwie zagrali na wyjeździe z Bielawianką Bielawa. Było wiele emocji, bo wynik szybko się zmieniał Ten sobotni (9.01.) mecz lepiej jednak rozpoczął się dla miejscowych.

Bielawianka wygrała pierwszego seta 25:20. Drugi zakończył się takim samym wynikiem tyle, że na korzyść Chrobrego. Głogowianie poszli za ciosem zwyciężając w trzecim rozdaniu wysoko, bo do 14. Nie udało się dopiąć swego, by ostatecznie wygrać za trzy punkty. W czwartym secie losy znów się odwróciły a mecz wyrównał – gospodarze wywalczyli 25:20 i o wszystkim rozstrzygnął tie-break wygrany przez naszych do 9. Najlepszym zawodnikiem pojedynku został Bartosz Janeczek.