Było po prostu słabo. Chrobry przegrywa z Pogonią

19:04, 10.12.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 19:04, 10.12.2021

Szczypiorniści Chrobrego świetnie rozpoczęli ten piątkowy (10.12.) mecz z Pogonią Szczecin - od prowadzenia 3:0. Jednak później pojedynek się wyrównał. W pewnym momencie Pogoń odrobiła straty, a nawet wyszła na prowadzenie 6:7. Wynik oscylował wokół remisu. Pod koniec pierwszej połowy było 15:15. Jednak ostatnie akcje należały do gości, którzy rzucili na 15:16. Mogli schodzić na przerwę nawet z przewagą dwóch bramek, lecz nie wykorzystali rzutu karnego.

Umówmy się - to nie było zachwycające starcie. Zwłaszcza, że rywalizowały ze sobą jedne ze słabszych zespołów w PGNiG Superlidze. Dla szczecinian była to walka o życie, o utrzymanie. Po zmianie stron było słabo. Pogoń rozjechała Chrobrego. Wygrała 27:29. Kibice już przed końcem meczu wychodzili z hali.