Sport

Były trener Legii Warszawa w Chrobrym Głogów? Rozmowy z kandydatami trwają1 min na czytanie

Były trener Legii Warszawa w Chrobrym Głogów? Porozumienie jest blisko

Trener Ivan Djurdjevic już w Śląsku Wrocław (Ekstraklasa). Były trener Chrobrego Głogów związał się z tym zespołem umową na 2-lata. Wydawało się, że zastąpić go na ławce trenerskiej Dominik Nowak. Jednak ostatecznie ten trafił do GKS-u Tychy (Fortuna 1 Liga).

Wydaje się, że kończy się saga związana z nowym trenerem Chrobrego. Zespół w połowie czerwca wróci do treningów, a nowy szkoleniowiec zostanie zaprezentowany w nadchodzącym tygodniu. Blisko Chrobrego jest Marek Gołębiewski. 42-latek ostatnio pracował w Legii Warszawa, gdzie jesienią pełnił funkcję pierwszego trenera.

Potem zajmował się zespołem rezerw w 3 Lidze, gdzie zajął 5. miejsce. Wcześniej pracował również m.in. Skrze Częstochowa. – Rozmowy trwają z kandydatami, porozumienie jest blisko – mówi Zbigniew Prejs, dyrektor sportowy Chrobrego, który nie zradza oficjalnie nazwiska nowego trenera. – Potwierdzam, że w przyszłym tygodniu zorganizujemy konferencję prasową i zaprezentujemy nowego szkoleniowca pomarańczowo-czarnych – dodaje.
RED
fot. Legia Warszawa

Zobacz inne

Więcej w Sport