Dzieje sięGłogów

Chciał zgłosić kradzież roweru i przyczepki, a został… zatrzymany w areszcie1 min na czytanie

Chciał zgłosić kradzież roweru i przyczepki, a został... zatrzymany w areszcie

Policjanci otrzymali zgłoszenie o hałasach na terenie budowy (27.05.). Na miejscu pojawił się patrol policji, który nie zastał tam nikogo. – Funkcjonariusze zauważyli rower z przyczepką, na której leżały przygotowane i pocięte panele kwasoodporne. Sprawca najprawdopodobniej przygotował je wcześniej i zamierzał je ukraść, ale na widok mundurowych zbiegł – relacjonuje Łukasz Szuwikowski z KPP w Głogowie.

Policjanci rozpoznali rower, który należy do 32-letniego mieszkańca Głogowa, znanego z innych kradzieży i włamań. – Udali się do miejsca zamieszkania, aby zatrzymać mężczyznę. W tym samym momencie otrzymali zgłoszenie od dyżurnego jednostki, że mężczyzna znajduje się ma komendzie policji i chce zgłosić kradzież swojego roweru z przyczepką – dodaje.

Radoxim 5

32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przyznał się do kradzieży. – Miał nadzieję, że jak zgłosi kradzież roweru to nikt go nie zatrzyma. Nie miał tyle szczęścia – mówi oficer prasowy. Teraz odpowie za kradzież paneli o łącznej wartości blisko 3 tys. zł. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się