Chrobry miał okazje, ale ich nie wykorzystywał. Podbeskidzie z punktami w Głogowie [ZDJĘCIA]

20:00, 14.08.2022 strony Aktualizacja: 20:03, 14.08.2022

Piłkarze Chrobrego Głogów zagrali dziś (14.08.) przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla nich to trzeci mecz w ciągu tygodnia - w ostatnim przegrali na wyjeździe z Termalicą Nieciecza 1:3. Teraz, podobnie jak wtedy, zaliczyli bardzo dobrą pierwszą połowę. Goli nie było, ale sytuacji groźnych nie brakowało.

W drugiej głogowianom nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 76. minucie padła decydująca dla losów tego meczu bramka - strzelił Kamil Biliński i było 0:1.

Chrobry: Dybowski - Kuzdra, Praznovsky, Bougaidis, Bogusz (55 Tupaj), Mandrysz, Mucha (78 Machaj), Bochnak (55 Kusztal), Steblecki (55 Kolenc), Górski (70 Hanc), Wolsztyński.