Chrobry nie skruszył stali. Blamaż w Mielcu na całej linii

22:21, 28.04.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 22:21, 28.04.2019

Fortuna 1.Liga: Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na wyjeździe ze Stalą Mielec aż 5:1. Honorowego gola w tym meczu dla głogowian strzelił Oskar Repka.

Głogowianie nie byli faworytami niedzielnego (28.04.) meczu, bo Stal Mielec to zespół z podium Fortuny 1.Ligi. Chrobry do Mielca jechał mocno osłabiony bez podstawowego obrońcy Przemysława Stolca oraz napastnika Mikołaja Lebedyńskiego. Już do przerwy pomarańczowo-czarni przegrywali 3:0. Zanosiło się na pogrom. Po zmianie stron gospodarze dorzucili jeszcze dwie bramki. Chrobrego stać było tylko na honorowego gola, którego w 71.minucie strzelił defensor Repka. Niestety porażka nie przybliżyła podopiecznych Grzegorza Nicińskiego do utrzymania.
MK

Stal Mielec - Chrobry Głogów 5:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Janoszka (6`), 2:0 de Amo (43`), 3:0 Janoszka (45`), 4:0 Getinger (63`), 5:0 Soljic (68` k), 5:1 Repka (71`).
Chrobry: Abramowicz - Ratajczak, Repka, Michalec, Pestka, Drewniak (46` Pawlik), Mandrysz, Machaj B. (70`  Kaczmarek), Machaj M., Zejdler (59` Maćkowski), Kowalczyk.