Chrobry przegrał z broniącym się przed spadkiem GKS-em Bełchatów

18:16, 29.05.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 18:16, 29.05.2021

Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali u siebie z broniącym się przed spadkiem GKS-em Bełchatów 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 57. minucie Damian Hilbrycht. Szkoda, bo głogowianie mieli sporo okazji. Zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy dominowali nad rywalem. Brakowało szczęścia i skuteczności.

GKS ma jeszcze szanse na utrzymanie się w Fortunie 1.lidze. Chrobremu te na walkę w barażach o Ekstraklasę już niemal odjechały. Ten mecz odbył się na bocznej płycie stadionu przy ul. Wita Stwosza, bo ta główna jest remontowana. Trwa tam montaż podgrzewanej murawy.

Chrobry: Leszczyński - Ilków-Gołąb (90 Niski), Praznovsky, Bougaidis (55 Michalec), Stolc (56 Banaszewski), Cywka, Kolenc (71 Piotrowski), Ziemann, Machaj, Piła (55 Dziąbek), Lebedyński.