Sport

Chrobry wygrywa w sparingu. Bramki Ziemanna i Juraszka1 min na czytanie

Chrobry wygrywa w sparingu. Bramki Ziemanna i Juraszka

W rozegranym w Wałbrzychu meczu sparingowym Chrobry po bramkach Marcela Ziemanna i Kamila Juraszka wygrał z GKS-em Katowice 2:0.  Był to pierwszy towarzyski mecz Chrobrego w tym okresie przygotowawczym. Trener Ivan Djurdjevic dokonał wielu zmian w składzie. Można powiedzieć, że na boisko wybiegli wszyscy zawodnicy, którzy byli zdrowi.

– To dosyć udany sparing. Graliśmy z rywalem walczącym o awans do pierwszej ligi, mającym w składzie zawodników z przeszłością w Ekstraklasie i pierwszej lidze. Pierwszy sparing zawsze jest trochę inny. Początek meczu był dla nas trudny. Wiatr, trochę wąskie boisko, nieprzyjemny przeciwnik… Ciężko było wejść w mecz. Z tego jednak nic nie wynikało i od pierwszej do ostatniej minuty byliśmy groźnym zespołem, który miał więcej ofensywnego napędu. Po odbiorze przeprowadziliśmy kilka dobrych kontrataków – chwalił trener Djurdjevic.

Przed pomarańczowo-czarnymi jeszcze kilka gier kontrolnych, a na przełomie lutego i marca start Fortuny 1.ligi.
RED
fot. Chrobry Głogów S.A.

CHROBRY (1 połowa): Szromnik – Stolc, Michalec, Praznovsky, Ratajczak, Kozak, Drewniak, Diduszko, Piła, Kowalczyk, Lebedyński (40 Benedyczak).
CHROBRY (2 połowa): Szromnik – Stolc (75 Kulchawy), Juraszek, Praznovsky (75 Pawlik), Ratajczak, Piotrowski, Kubica, Mandrysz, Ziemann, Kowalczyk (60 Antochów), Benedyczak.

Podziel się informacją ...
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport