Sport

Chrobry wysoko przegrał. Stracił aż pięć bramek z Olimpią Grudziądz1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 520

Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na inaugurację sezonu – porażka 5:0 boli. Głogowianie już po pierwszej połowie przegrywali trzema bramkami. I potrzebny był cud, by straty odrobić. Nie udało się.

Wydawać mogło się, że Chrobry na boisko wybiegł w optymalnie najmocniejszym składzie. Trener Ivan Djurdjevic na ławce pozostawił co prawda Mateusza Machaja, ale ten początek okresu przygotowawczego spędził na leczeniu kontuzji. Lider drużyny pojawił się na placu gry w 59.minucie, lecz losów nie odmienił.

Przed Chrobrym mecz u siebie – w piątek (2.08.) z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
MK

Olimpia Grudziądz-Chrobry Głogów 5:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Haydary (24′), 2:0 Haydary (32′), 3:0 Łukowski (45’k), 4:0 Haydary (68′), 5:0 Augusto (89′).
Olimpia: Lemanowicz – Ciechanowski, Ocenas, Wawszczyk, Duriska, Kona, Handzlik (70 Nowicki), Ziętarski, Łukowski (88 Kamiński), Tiago, Haydary (75 Augusto).
Chrobry: Abramowicz – Stolc, Michalec, Góra, Ziemann, Drewniak, Mandrysz (82 Pawlik), Antochów (68 Piła), Ratajczak, Kowalczyk (59 Machaj), Lebedyński.