Dzieje sięGłogów

Co nas czeka w nadchodzącym roku? Wróżka z Głogowa Małgorzata Buszko postawiła dla nas tarota3 min na czytanie

Co nas czeka w nadchodzącym roku? Wróżka z Głogowa Małgorzata Buszko postawiła dla nas tarota

Ciężko było ją co prawda namówić, gdyż nie lubi przekazywać złych wiadomości, a niestety takich jest nadmiar. – Same złe? – dopytywaliśmy z niedowierzaniem. – Nie takiego horoskopu ludzie oczekują, jak mi wyszedł – martwiła się Małgorzata Buszko, mówiąc, że 2022 rok będzie najgorszym rokiem po II wojnie światowej. Czy faktycznie będzie aż tak źle?

Rok 2022 to numerologiczna szóstka. Jak mówi wróżka, szóstka wrażliwa i zmęczona pandemią. Ale też opiekuńcza, przebywanie pod jej wpływem sprawia, że stajemy się wrażliwsi na cudzą krzywdę i bardziej skłonni do pomocy potrzebującym, co jest oczywiście optymistyczne. W nadchodzącym roku szóstka będzie potrzebowała silnego ramienia, aby nie ugrzęznąć w bagnie, którego nie sposób ominąć. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że takie ramię się znajdzie. W każdym razie bardzo się przyda, bo… – Jeszcze w styczniu czeka nas rekordowa bardzo wysoka fala covid 19, kolejne uciążliwe restrykcje, a do tego galopujący kryzys surowcowy – zapowiada wróżka, dodając, że dyrektywa unijna mówi, że mamy być biedniejsi dla dobra klimatu. – Czekają nas dalsze podwyżki prądu, gazu, węgla, a następnie wszystkiego – nie zostawia złudzeń. – W sklepach zaburzony będzie ciąg dostaw niektórych artykułów, półki czasami mogą świecić pustkami. Dla starszych to będzie takie deja vu – mówi Małgorzata Buszko. Niestety to nie koniec, gdyż karty przewidziały nawet możliwość przerw w dostawach prądu, może nawet gazu. Jednym słowem – grozi chaos. – Małe firmy będą padały jak muchy – przewiduje wróżka, a co za tym idzie, bezrobocie skoczy w górę. – Nowy Ład to dla nas po prostu nowa rzeczywistość, do której musimy się dostosować – uważa.

Niestety niedobrze się rysuje przyszłość w sprawach międzynarodowej polityki. W nowym roku Polska będzie ponosić konsekwencje wcześniejszych nietrafionych decyzji naszej dyplomacji. Nasza pozycja na świecie będzie mocno osłabiona. Zostaniemy zepchnięci na margines, a wszelkie decyzje będą podejmowane bez nas. – Świat w końcu wybuchnie po długim oczekiwaniu na nie wiadomo co, jak wrzód nabrzmiały, który w końcu w bólu pęknie. Na naszych oczach dokonywać się będzie przebudowa geopolityczna świata – wróżka przewiduje dwa możliwe ogniska zapalne na świecie. Tak jak przed II wojną światową Polska będzie bardzo osamotniona w tym wszystkim, co oczywiście nie wróży nam dobrze. – Ci, którzy wydawali się być naszymi przyjaciółmi, odwrócą się od nas, będziemy poobijani i poranieni – wróżka nawet uważa, że jej karty wyraźnie mówią, że zostaniemy wręcz sprzedani.

Nie najlepiej karty wróżą jeśli chodzi o nasze zdrowie. Oczywiście w 2022 roku bardzo ważny będzie wirus, jego mutacje oraz konsekwencje dla naszego zdrowia po jego przechorowaniu. O tych konsekwencjach będziemy dowiadywać się z przerażeniem nawet wiele miesięcy po chorobie, a ludzie będą umierać na choroby współistniejące zepchnięte w kąt opieki zdrowotnej z powodu pandemii. Dużym problemem będą dalej choroby duszy, czyli choroby psychiczne – zapowiada wróżka. Według niej numerologiczna szóstka władająca rokiem 2022 jest nostalgiczna i depresyjna. Dlatego potrzebuje miłości, bliskości, szczerej rozmowy, drobnych miłych gestów. Warto o tym pamiętać, gdyż będzie to nam potrzebne jak powietrze.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się