Dzieje sięGłogów

Co to był za ślub! Księżniczka poślubiła księcia piłkarza. Niech to szczęście trwa wiecznie1 min na czytanie

Co to był za ślub! Księżniczka poślubiła księcia piłkarza. Niech to szczęście trwa wiecznie 21

Ona w białej sukni, on w oryginalnym garniturze. Ola wyglądała niczym księżniczka z tych najpiękniejszych baśni. Przemysław elegancki, jakby skradł blask wszystkim misterom świata. Oboje szczęśliwi, kochający się ponad życie. I ślubujący sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Uroczystość odbyła się w skromnym kościele w Piersnej w gminie Pęcław, skąd pochodzi panna młoda. Choć przecież mogli zrobić wielkie i huczne widowisko. – Normalni, to się ceni – mówili ludzie. I to było widać – szczery uśmiech pojawił się na ich twarzach. Ola to córka Jerzego Machaja, siostra utalentowanych piłkarzy Mateusza i Bartosza. Przemysław znany piłkarz urodzony w Gdańsku, który na swoim koncie ma już mecze w reprezentacji Polski. Obecnie piłkę kopie w słynnym Chicago Fire.

Radoxim 5

Polały się łzy szczęścia, gdy zakładali na swoje dłonie złote obrączki. Później wyszli z kościoła – mieszkańcy wsi też składali im gratulacje. Nikomu nie odmówili chwili rozmowy czy pamiątkowego zdjęcia. I wsiedli do zabytkowego auta i odjechali na zabawę. A tańce trwały do białego. Na weselu pojawił się zespół disco-polo MIG.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się