my: Grębocice

Cugowski zaśpiewa swoje przeboje na dożynkach w Grębocicach1 min na czytanie

Cugowski zaśpiewa swoje przeboje na dożynkach w Grębocicach

Dożynki w Grębocicach co roku można zaliczyć do niezapomnianych imprez. Także ze względu na gwiazdy, które występują w parku w tej miejscowości. To już jest głośne na cały region, że na różne uroczystości przyjeżdżają tu gwiazdy z pierwszych miejsc list przebojów. Kilka lat temu wójt Roman Jabłoński zaprosił na dożynki Czerwone Gitary, w zeszłym roku były Wilki. A w tym roku publiczność dożynek czeka kolejna zaskakująca niespodzianka.

Dożynki gminne w Grębocicach są zaplanowane na niedzielę (25.08.). W programie tradycyjnie jest msza święta, korowód, występy, obrzędy i oczywiście konkury, w tym na najładniejszy wieniec dożynkowy, a także zabawy dla dzieci. Można się spodziewać czegoś dobrego dla ciała, czyli degustacji chleba dożynkowego z domowym smalcem i ogórkiem, grochówki i bigosu myśliwskiego. Ale będzie także coś dla ducha, czyli wieczorny koncert gwiazdy. Już wiadomo, że o godz. 19 wystąpi Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów.

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej właśnie na scenie w grębocickim parku zagra swoje największe przeboje. Tego głosu się nie zapomina, zna go prawie każdy Polak, bo jego właściciel niemal od 50 lat rządzi na krajowej scenie muzycznej. Współzałożyciela i wokalistę Budki Suflera zna każdy, kto w ogóle słucha muzyki. Od roku realizuje swój nowy projekt, występuje wraz z zespołem mistrzów, z wirtuozami różnych instrumentów, czyli: gitarzystą Jackiem Królikiem, basistą Robertem Kubiszynem, klawiszowcem Tomaszem Kałwakiem i perkusista Cezarym Konradem.
DON

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w my: Grębocice