Sport

Dąb Przybyszów tylko zremisował z walczącą o utrzymanie Odrą Bytom Odrzański3 min na czytanie

Dąb Przybyszów tylko zremisował z walczącą o utrzymanie Odrą Bytom Odrzański 2

W sobotę (25.05.) doszło do niespodzianki w lubuskiej 4.lidze. Drużyna spod Sławy już od 4. minuty meczu przegrywała z Odrą Bytom Odrzański – ostatnim zespołem – po golu Mykyta Lobody. I ten wynik długo utrzymywał się na tablicy, bo gospodarzom udało się wyrównać dopiero w 67. minucie za sprawą Kamila Kruszyńskiego.

Pomimo tego remisu Dąb utrzymał pozycję wicelidera w rozgrywkach. – To był mecz walki – oceniał Bartosz Skiba, piłkarz Dębu. –Pokazali, że potrafią grać w piłkę i napsuli nam sporo krwi. Ale to my przeważaliśmy na boisku, kontrolowaliśmy grę. Było dużo sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni – dodawał. I zwracał uwagę na to, że po stracie bramki ciężko było przedrzeć się przez obronę rywali.

– Źle się zaczął ten mecz. Wiadomo, że oni się cofnęli całym zespołem na własną połowę broniąc korzystnego wyniku – relacjonował. Do zakończenia sezonu trzy kolejki. W następnej Dąb Przybyszów zagra na wyjeździe z TS Przylep (1.06.).
M

Dąb Przybyszów-Odra Bytom Odrzański 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Loboda (4′), 1:1 Kruszyński (67′).
Dąb: Gawroniak – Szafer (55′ Kruszyński), Szymański, Chałupka (58′ Wieczorek), D. Jodłowiec, D. Koppenhagen, K. Koppenhagen, Oberc (82′ Krawczyk), Siwy (84′ Ulanicki), Skiba, Suplicki (46′ Jędrzejwski).
Odra: Gawlik – Czerny, Michalewicz, Woźny (81′ Sauter), Perszke, Borowiecki, Dziubański (90′ Skrężyna), Karbowiak, Konsewicz, Wojtkowiak.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport