Sport

Debiut Miłosza Jóźwiaka w pierwszej drużynie Chrobrego1 min na czytanie

Debiut Miłosza Jóźwiaka w pierwszej drużynie Chrobrego

Miłosz Jóźwiak ma za sobą debiut w pierwszym zespole Chrobrego. Wychowanek klubu w meczu z Ruchem Chorzów wszedł na boisko w 70. minucie zmieniając Patryka Kusztala, a 20 rozegranych minut było jego pierwszym okresem i w zespole, i na pierwszoligowym poziomie.

Miłosz Jóźwiak od wielu lat jest zawodnikiem Chrobrego, przechodząc przez poszczególne kategorie wiekowe. Bardzo udany miał ostatni sezon, który spędził w Chrobrym II. Był najlepszym strzelcem drugiej drużyny i 4 Ligi, a dzięki temu przyczynił się do zespołowego awansu do 3 Ligi i indywidualnego do szerokiej kadry pierwszoligowców.

Radoxim 5

Nowy sztab szkoleniowy z trenerem Markiem Gołębiewskim na czele zaprosił kilku młodzieżowców do udziału w okresie przygotowawczym, a Jóźwiak (nie wliczając już wcześniej obecnych Maksyma Iwanowicza, Eryka Pieczarki oraz Bartka Szafera) wraz z Albertem Zarównym pozostali po tych przygotowaniach przy rozpoczynającej nowy sezon drużynie. Debiut już w 2 kolejce Fortuna 1 Ligi to kolejny ważny krok dla 19-letniego napastnika.

Poza Miłoszem, w spotkaniu z Ruchem zagrali też inni młodzieżowcy: Eryk Pieczarka, Dawid Hanc oraz Patryk Kusztal.
RED
źródło: Chrobry Głogów

Zobacz inne

Więcej w Sport