Dzieje sięGłogów

Derby z dedykacją dla małego Franka. W przerwie meczu licytacja gadżetów i zbiórka do puszki1 min na czytanie

Bramka dla Franka! Charytatywny turniej dzikich drużyn w Głogowie 21

W przerwie derbowego meczu Chrobrego Głogów z Miedzią Legnica odbędzie się zbiórka do puszek oraz licytacja pamiątek klubowych podarowanych przez osoby związane z klubem. Przedmiotem licytacji będzie kibicowski zestaw: koszulka, spodenki, czapka, stary szalik, vlepki, smycz (cena wywoławcza 100 zł), piłka z podpisami Oldbojów Chrobrego Głogów (cena wywoławcza 150 zł) oraz drewniany, ręcznie wykonany przez jednego z kibiców herb klubu (cena wywoławcza 200 zł).

Za każdą kwotę wrzuconą do puszki otrzymać można pocztówkę z limitowanej edycji wspieranej przez klub, na której widnieje kultowy swego czasu Neptun nad Odrą, a pierwsze 4 osoby, które wezmą udział w każdej licytacji otrzymają vouchery z zaproszeniem do klubu fitness KIKO+ lub na obiad do Charlie Food&Friends w Galerii Glogovia.

Radoxim 5

To wszystko dla Franciszka Zabłotnego. Przypomnijmy, że u Franka po urodzeniu zdiagnozowano chorobę genetyczną Osteogenesis Imperfekta – wrodzoną łamliwość kości. Ma również wrodzoną niewydolność oddechową dlatego na co dzień musi być podłączony do respiratora, który pomaga mu oddychać. Zbierane są pieniądze na jego rehabilitację, która mogłaby mu pomóc w dalszym, bardziej samodzielnym życiu. 

Cały czas można wpłacać pieniądze na konto Franka:Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 33734 Zabłotny Franciszek darowizna na pomoc i ochronę życia i zdrowia
Rodzice Franka zbierają również nakrętki w zaprzyjaźnionych punktach w mieście (m.in. Źródło Zdrowia na Starym Mieście), również Wy możecie taki punkt stworzyć.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się