Dzieje sięGłogówmy:KotlaWideo

Detto, czyli Paul Popławski z Grochowic rapuje. Do sieci wrzucił nowy utwór1 min na czytanie

Detto, czyli Paul Popławski z Grochowic rapuje. Do sieci wrzucił nowy utwór

Paul Popławski (28 l.) z Grochowic w gminie Kotla od kilku lat interesuje się muzyką. W szczególności hip-hopem i rapem. Nie tylko słucha, ale też pisze teksty oraz tworzy muzykę. Na swoim koncie ma dwie piosenki. Do ostatniej z nich nakręcił klip, który od kilku dni można oglądać w sieci. Nosi tytuł “Oldschoolowe życie”.

Detto "Oldschoolowe życie"

Paul Popławski z Grochowic ma 28 lat. Raper nagrał klip do swojej piosenki. Posłuchajcie! CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/detto-czyli-paul-poplawski-z-grochowic-rapuje-do-sieci-wrzucil-nowy-utwor/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Piątek, 24 stycznia 2020

– Ta piosenka trochę opowiada o mnie, trochę o ideologiach – przekonuje. Kocha rap, bo jak mówi, w tekstach piosenek można ująć swoje emocje. – Można opowiedzieć o sobie, problemach, odczuciach. Teksty trafiają do ludzi – dodaje.

Czemu tak późno zdecydował się na debiut? – Jakoś wcześniej nie było okazji – nie ukrywa. Przez lata grał w piłkę nożną w Zrywie Kotla. – Futbol to moja druga miłość. Przychodzi w życiu moment, kiedy się przełamujesz i robisz to, co chcesz – uważa Paul.

Klip do piosenki “Oldschoolowe życie” nakręcił z grupą przyjaciół i znajomych w Głogowie.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się