GłogówStyl życia

Diament Nieruchomości to doświadczenie i fachowość. Oni spełnią twoje marzenia6 min na czytanie

Doświadczenie i fachowość: Oni spełnią twoje marzenia 10

Warto spełniać swoje marzenia a ich realizację opierać na doświadczeniu. Chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę rekreacyjną? Być szczęśliwym i spać spokojnie? Nie wiesz jak się do tego zabrać? To miejsce właśnie dla Ciebie, bo w biurze nieruchomości Diament, znajdującym się przy ul. Balwierskiej 37, wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – i te z wyborem danej nieruchomości, i te z jej finansowaniem. Bez straty czasu oraz zbędnego stresu.

Monika Kaleta, doradca klienta, obsługą nieruchomości zajmuje się od pięciu lat. Ma bogaty bagaż doświadczeń. Przemawiać o tym może chociażby fakt, że była kierownikiem biura nieruchomości jednocześnie oddziałów w Głogowie, Lesznie i Zielonej Górze. Świadczą o tym wszystkie certyfikaty, które tam znajdziemy. To ważne, bo podejmując często decyzję na wiele lat – być może na całe życie – zaufanie jest najważniejsze. Pokazuje nam witrynę biura nieruchomości, na której znajdziemy wiele ofert. Są mieszkania, domki jednorodzinne i szeregowe, działki budowlane oraz te rekreacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Radoxim 3
DORADCA NIERUCHOMOŚCI
Monika Kaleta
tel. 697 – 411 – 206
email: monikakaleta@diament-nieruchomosci.pl

– I do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – podkreśla chwaląc się, bo ma przecież czym, że sprawna obsługa jest naprawdę ważna. – Ostatnio z pomocą do naszego biura zwróciła się klientka, która przez wiele tygodni próbowała sprzedać atrakcyjne mieszkanie na własną rękę. Nie udało się. Okazało się, że wystarczyło nam kilkanaście godzin, aby nieruchomość znalazła nowego nabywcę. Liczy się skuteczność – opowiada nam Monika Kaleta. Zwraca uwagę na to, że każdy klient może być spokojny o tę transakcję, bo wszystkie są objęte ubezpieczeniem od czynności cywilno-prawnych. Doradcy są dostępni także w godzinach popołudniowych i weekendami. – Na pewno dopasujemy się do każdego z osobna, bo mamy świadomość tego, że też każdy ma swoje obowiązki, pracę i wiele innych – zapewnia pani Monika.

Po pierwsze wybór mieszkania czy domu, po drugie realizacja wyznaczonych celów. Za to odpowiedzialna jest Sara Grzegorska, która zajmuje się sprawami finansowymi w biurze nieruchomości Diament. Ostatnie siedem lat, to dla niej pasmo sukcesów i tysiące podpisanych umów kredytowych. – A to z kolei setki szczęśliwych rodzin z własnego domu, mieszkania, działki – wymienia jednym tchem to, co do tej pory udało się osiągnąć. – Trzeba pamiętać, że każdy z nas ma inną zdolność kredytową. Nie marnujemy czasu – już po pierwszej rozmowie jestem przekonana, w którym banku i na jakich zasadach, jesteśmy w stanie zrealizować kredyt. Po tym, jak otrzymamy oferty, wspólnie z klientem analizujemy wszystkie ich plusy oraz minusy. Umowę z bankiem podpisujemy dopiero w momencie, kiedy wszystkie wątpliwości – także te związane z regulaminami załączonymi do umów – nie zostaną rozwiane – dodaje Sara Grzegorska.

EKSPERT FINANSOWY
Sara Grzegorska
tel. 517 – 349 – 150
email: sara.grzegorska.kredyty@gmail.com

Ale po poradę i pomoc można się udać do pani Sary także wtedy, kiedy chcemy zaciągnąć nie tylko kredyty hipoteczne, ale również gotówkowe, firmowe czy inwestycyjne. Wachlarz możliwości jest duży. Jest niezależnym agentem i współpracuje także z tymi klientami, którzy już wcześniej na przykład pozyskali działkę budowlaną czy nieruchomość. Co ważne samo doradztwo jest bezpłatne. Za co chwalą sobie klienci? A to, że unikają wszystkich formalności i wizyt w bankach. To dla nich ulga. Zadowolony klient z kolei, to powód do otwierania szampana w tym biurze. Na co dzień, do waszej dyspozycji są doświadczeni doradcy nieruchomości: Monika Kaleta, Monika Bernas i Marzena Nowak oraz eksperci finansowi: Sara Grzegorska i Arkadiusz Błach.

DORADCA NIERUCHOMOŚCI
Monika Kaleta
tel. 697 – 411 – 206
email: monikakaleta@diament-nieruchomosci.pl


EKSPERT FINANSOWY
Sara Grzegorska
tel. 517 – 349 – 150
email: sara.grzegorska.kredyty@gmail.com

RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Głogów