Artykuł sponsorowany

Dla nich to pasja. Nowoczesne studio fotografii i wizażu otwarte!8 min na czytanie

Dla nich to pasja. Nowoczesne studio fotografii i wizażu otwarte! 16

Nowoczesne studio fotografii to takie, gdzie w jednym miejscu możemy zadbać o odpowiedni makijaż i liczyć na fachowe oko fotografa. I takie właśnie odnajdziemy w centrum osiedla na Koperniku – przy ul. Saturna 9. Właśnie tam swoją pomocą służą Marcela oraz Agnieszka. Dziewczyny pełne pasji, bo trzeba przyznać, że w to, co robią, wkładają całe serce.

Magia Czasu
Marcela Prządka – fotograf
Tel. 519564646
Email: kontakt@magiaczasu.art

Czym są piękne zdjęcia? Marcela Prządka z każdą kolejną fotografią próbuje sobie odpowiedzieć na to, wydawałoby się, dość banalne pytanie. Bo przecież każda z fotografii różni się od siebie. – Po prostu różni są ludzie – zastanawia się, choć wykonała już tysiące zdjęć. Rodzinnych, świątecznych, noworodkowych, indywidualnych, biznesowych i wiele, wiele innych. Bogate doświadczenie – mimo młodego wieku – opiera na pasji i hobby. Przypominając sobie początki swojej przygody z aparatem. – Zaczęło się dość amatorsko, bo od telefonu komórkowego czy prostej lustrzanki – wspomina. Chętnych już wtedy na sesje nie brakowało. Szybko się rozwijała i kończyła z powodzeniem kolejne kursy. Każdy kolejny aparat zastępowała coraz to nowocześniejszym sprzętem. Najważniejsze jednak to, że praca, właśnie z ludźmi, sprawia jej wielką radość. – Stąd pomysł na studio „Magia Czasu”, które sobie wymarzyłam – oprowadza nas po lokalu o powierzchni niemal 70 mkw., znajdującym się przy ul. Saturna 9.

Znalazło się tutaj miejsce na tzw. strefę mokrą, gdzie każdy, kto przychodzi na sesję zdjęciową, przebiera się w wygodne i jednorazowe kapcie. By po chwili rozgościć się popijając w międzyczasie dobrą kawę lub herbatę. – Oczywiście jest też łóżeczko, aby dziecko w trakcie sesji mogło odpocząć. Zadbaliśmy również o pampersy, chusteczki nawilżające, płyny i środki do pielęgnacji maluszka. Wszystko po to, bo wiemy, że często takim sesjom towarzyszą emocje oraz stres. Czasami się czegoś zapomni. U nas nie trzeba się o nic martwić – zaznacza Marcela.

Beauty Bar
Agnieszka Anastaziuk – wizażystka
Tel. 794 124 882
Email. anastaziuk@interia.pl

I wtedy przychodzi czas na sesje. Aparat idzie w ruch. Tuż obok odnajdziemy trzy-cztery miejsca to zdjęć. To plany z nowoczesnym oświetleniem dla każdego. I ogromny wybór asortymentu. – Plany zmieniamy w zależności od tego, jaką sesję wykonujemy. Takie standardowe to drewniany, z huśtawkami czy łóżko. Dla dzieci mamy specjalnym fotel. Na półkach mnóstwo ubranek, sukni, koców w różnych kolorach. Co ważne – wszystko zakupione na zamówienie z najwyższej jakości materiałów. Ponadto niezliczona liczba rekwizytów – podkreśla.

I tutaj można spełnić swoje marzenia. Pomaga w tym też Agnieszka Anastaziuk, która jest wizażystką. Jej biurka z wielkim lustrem trudno nie zauważyć. – Zdarza się, że przed sesją należy poprawić makijaż lub niektórzy proszą, aby taki stworzyć. Pomocą służę także poza sesjami fotograficznymi. Przychodzą pary przed ślubem, ale także z powodu wielu innych okazji, aby wyglądać wyjątkowo. Tych przecież nigdy nie brakuje – zwraca uwagę, bo fach ma w dłoniach. Paleta markowych kosmetyków zachwyca. Tak jak makijaże, które wykonuje. Kilka z znajdziecie na zdjęcia w galerii pod tym tekstem. Agnieszka również, mimo młodego wieku, może pochwalić się wieloma sukcesami. Także w modelingu. Współpracuje z wieloma firmami w Polsce i Europie takimi jak chociażby Eveline, Gosh, Eyelure czy Koi Cosmetics. Wkrótce wprowadza też nową ofertę – kursy. Takie, aby każda z kobiet mogła poznać tajniki makijażu na własne potrzeby. Młodość i kreatywność idzie w parze. Oczywiście zachęcamy Was, aby skorzystać z ich usług – gwarantujemy, że warto.

Magia Czasu
Marcela Prządka – fotograf
Tel. 519564646
Email: kontakt@magiaczasu.art

Beauty Bar
Agnieszka Anastaziuk – wizażystka
Tel. 794 124 882
Email. anastaziuk@interia.pl

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne