my:GminaGłogówRegion

Do trzech razy sztuka. Znaleźli się chętni na budowę remiz i świetlicy1 min na czytanie

Ochotnicy oddają Stara na Ukrainę: Służył nam wiele lat. Niech teraz im posłuży [ZDJĘCIA] 2

Gmina Głogów długo szukała chętnych firm, które wykonały pięć inwestycji. Pieniądze na inwestycje pozyskano tam z rządowych programów. W końcu się udało – w do trzeciego przetargu stanęli wykonawcy. Na budowę remizy OSP w Ruszowicach jest trzech chętnych: najtańszą ofertę złożyło konsorcjum firm z Głogowa – 1 mln 100 tys. zł. Najdroższą zaś Budilux z Przygodzic.

Remizę OSP w Szczyglicach rozbudować chce tylko jedna firma – ta z Przygodzic, a cena to 861 tys. zł. Remiza OSP w Przedmościu – tutaj zgłosiła się firma SOBOTA z Głogowa, która oferuje, że wykona prace budowlane za 3 mln 400 tys. zł.

Radoxim 5

Remiza OSP Serby: jest trzech chętnych. Najniższa cena wynosi 4 mln 111 tys. zł (konsorpcjum firm z Jarocina), najdroższa Dana Bud z Karpicka – 4 mln 335 tys. zł.

W Turowie ma zostać wybudowana świetlica wiejska. Udział w przetargu wezmą firmy FENIX z Polkowic i Budilux z Przygodzic (oferują kolejno 1 mln 597 tys. zł i 1 mln 999 tys. zł).

– Sprawdzamy całą dokumentację czy została prawidłowo złożona. Jeżeli wszystko będzie dobrze, to w ciągu miesiąca musimy podpisać umowę ze wszystkimi wykonawcami – mówi wójt Bartłomiej Zimny.
RED

Zobacz inne