Sport

Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany na głogowski szpital1 min na czytanie

Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany na głogowski szpital

Chrobry Głogów wspiera akcję swojego partnera technicznego – markę Zina – pod hasłem #wspieramklubiszpital. Kibice mogą kupić unikatowe koszulki Chrobrego, z których część dochodu przypada klubowi. U nas postanowiono, że cały dochód klubu oddany zostanie Głogowskiemu Szpitalowi Powiatowemu w geście solidarności z jego pracownikami, bo suma mały gestów może dać duży efekt. 

#wspieramklubiszpital to akcja, podczas której kibice mogą kupować unikatowe koszulki ulubionych klubów. Jej zamysł jest taki, by 20 procent z każdego zakupu wsparło dany klub, a dodatkowo Zina za każde wydane 100 zł przekaże 5 maseczek ochronnych do szpitala. 

Radoxim 5

Wspierając tę inicjatywę do sprzedaży wystawione są dwie wersje koszulek. Są to meczowe egzemplarze rezerwowe w kolorach białym i czarnym, które nigdy wcześniej nie były w sprzedażowej ofercie. W czarnych koszulkach piłkarze występowali w niektórych meczach wyjazdowych, w białych w meczach Pucharu Polski. Są zdobione herbami klubu i miasta, hasłem akcji oraz głogowskimi hasłami na ten trudny dla wszystkich czas: #GłogówRazem #ZgodaMieszkańcówMuremMiasta #BądźOdpowiedzialny, co nadaje im unikatowego charakteru.

Dodatkowo kibic może zdecydować o nadruku na tylnej części – numerze, nazwisku lub ksywie bądź pozostawieniu tej strony czystej. 

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem oficjalnego sklepu Ziny (przejdź).
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport