my:JerzmanowaRegion

Doktor Witosław Wiśniewski leczy tutaj… od 44 lat1 min na czytanie

Doktor Witosław Wiśniewski leczy tutaj... od 44 lat

Doktor Witosław Wiśniewski przyjmuje w Jerzmanowej pacjentów od 1978 roku. – Przyjechałem tu leczyć zaraz po studiach – wspomina z uśmiechem. Teraz już się przeprowadził do nowej przychodni, którą wybudowała gmina.

– W Jerzmanowej rozpocząłem swoją pierwszą pracę po studiach i jestem tu do dziś – opowiada doktor Wiśniewski, bo fakt jest taki, że wszyscy go tu znają i on wszystkich zna od dziadka, pradziadka. Przeniósł się do nowej przychodni razem z pielęgniarkami, które od lat mu towarzyszą: Marią Hofmańską i Krystyną Cichocką.

Radoxim 5

– Pięknie tu teraz mamy – cieszy się, gdyż jest wygoda dla pacjentów i dla niego. Duże nowe pomieszczenia. Panie pielęgniarki przyjmują w nowoczesnej rejestracji, korytarz jest przestronny, nowocześnie umeblowany. Eleganckie toalety dla pacjentów. – Mam bardzo ładny gabinet, w którym przyjmuję chorych. Nowy aparat EKG, jest także USG. Sprzęt kupiony przez gminę – doktor prowadzi także do gabinetu zabiegowego i do punktu szczepień. Wszystko jest w pełni wyposażone przez gminę. Obok przyjmuje stomatolog, który także przeniósł się ze starej przychodni zdrowia przy ul. Obiszowskiej.
RED

Zobacz inne

Więcej w my:Jerzmanowa